Nasza wypożyczalnia

Zajmujemy się organizowaniem spływów kajakowych jednodniowych, weekendowych lub dłuższych.

W naszej ofercie posiadamy super wygodne kajaki polietylenowe RTM Brio.

Nasze kajaki można spotkać niemal że na każdym akwenie wodnym. Kajaki transportujemy samochodem z przyczepka na miejsce spływu. Zapewniamy wspaniałe atrakcje. Zapraszamy do spływów kajakowych w centralnej Polsce. Białobrzegi znajdują się tylko 70 km od Warszawy i 30 km od Radomia. Prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami. Pamiętaj, kajaki nie będą czekać do ostatniej chwili!
Super wygodne kajaki ROTOMOD. Zaparaszamy do Białobrzegów na spływy kajakowe w doborym towarzystwie. Pilica czeka na Ciebie. Spływy kajakowe to idealna forma spłedzania czasu wolnego. Kajaki czekają na Ciebie. Zamów już dziś spływ Kajakowy w Wincent Sport.
Wypożyczalnia kajaków Wincent Sport. Kajaczek ROTOMOD. Zapraszamy na spływy kajakowe nad Pilicą. Kajaki Pilica. Białobrzegi nad Pilicą -> Warka. Kajaki nie będą czekały do ostatniej chwili! Zarezerwuj spływ kajakowy doliną Pilicy.
Dwuosobowy, polietylenowy, rekreacyjno-turystyczny kajak francuskiej firmy OTOMOD dla początkujących i zaawansowanych (mercedes w swojej klasie). Ceniony przez użytkowników ze względu na szczególną trwałość. Wyposażony w trzecie siedzenie dla dziecka.
Nowoczesny wygląd oraz stabilność na wodzie sprawia, że jest to jeden z najlepszych kajaków . Idealny na bagażnik samochodowy, łatwy w przenoszeniu nawet przez jedną osobę.

Dane techniczne:
Długość - 3,95 m
Szerokość - 0,83 m
Waga - 33 kg
Wyporność - 230 kg

Nasza firma

Jesteśmy firmą rodzinną. Kajakiem pływamy praktycznie od dziecka. Każdą wolną chwile spędzamy nad rzeką Pilicą.

Adrian jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego I Sportu w Gdańsku im Jędrzeja Śniadeckiego. Jest także członkiem Powiatowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Białobrzegach. Posiada kurs Ratownika Wodnego. Jest również Instruktorem Turystyki Kwalifikowanej (specjalność Turystyka Kajakowa). Posiada również wiele innych kursów niezbędnych w Ratownictwie Wodnym.

Połączenie prywatnych pasji, rodzinnego charakteru firmy i dużego doświadczenia owocuje naprawdę dobrą robotą.
Wincet Sport to najlepszy pomysł na weekendowy wypoczynek. Kajaki, ciepła woda i niezapomniana przygoda w doborowym towarzystwie. Spływy kajakowe w Białobrzegach to idealna propozycja dla firm, rodzin z dziećmi i grup przyjaciół. Zamów kajaki już dziś!